4/20 Track & Field Results
Bill Krause Memorial Invitational at Heidelberg
Boys (10 teams): 5. Ottawa-Glandorf 80.5, 6. Celina 66
Girls (11 teams): 3. Ottawa-Glandorf 83, 10. Celina 28.5
Bill Krause Memorial Invitational at Heidelberg
Boys (10 teams): 5. Ottawa-Glandorf 80.5, 6. Celina 66
Girls (11 teams): 3. Ottawa-Glandorf 83, 10. Celina 28.5
Waynesfield Tiger Invitational
Boys (12 teams): 1. Bath 151
Girls (12 teams): 2. Bath 130.5
Wapakoneta Redskin Relays
Boys (8 teams): 1. Shawnee 106, 2. Defiance 100, 3. Wapakoneta 75, 6. Elida 35
Girls (8 teams): 1. Defiance 97.5, 3. Shawnee 71, 4. Wapakoneta 69.5, 5. Elida 62.5
Dual-Meet at Shawnee
Boys: Shawnee 104, Bath 33
Girls: Bath 69.5, Shawnee 67
Quad-Meet at Versailles
Boys: Coldwater 103, Celina 79, Versailles 41.5, New Bremen 32.5
Girls: Versailles 91.5, Celina 72, Coldwater 61.5, New Bremen 30
Complete Results
Tri-Meet at Kenton
Boys: Kenton 111, Bluffton 36, Lima Central Catholic 23
Girls: Kenton 95.5, Bluffton 51.5, Lima Central Catholic 14
Tri-Meet at Van Wert
Boys: Ottawa-Glandorf 77.5, Wapakoneta 74.5, Van Wert 23
Girls: Ottawa-Glandorf 69, Wapakoneta 67, Van Wert 29
Ottawa-Glandorf Gold Medal Invitational
Boys (7 teams): 1. Ottawa-Glandorf 148.66, 2. Bath 82.33, 5. Elida 54, 6. Van Wert 53
Girls (7 teams): 1. Ottawa-Glandorf 145, 2. Bath 101, 6. Van Wert 53, 7. Elida 45
Bellefontaine Chieftain Relays
Boys (7 teams): 1. Shawnee 92, 4. Wapakoneta 58.5, 7. Kenton 47.5
Girls (7 teams): 5. Kenton 58, 6. Wapakoneta 48, 7. Shawnee 36
Tri-Meet at Ottawa-Glandorf
Boys: Defiance 72, Ottawa-Glandorf 54, Bath 49
Girls: Ottawa-Glandorf 80.5, Defiance 56.5, Bath 38
Tri-Meet at Crestview
Boys: Celina 99, Crestview 41, Van Wert 35
Girls: Celina 102, Van Wert 58.5, Crestview 14.5
Tri-Meet at Kenton
Boys: Kenton 77, Benjamin Logan 57.5, Columbus Grove 40.5
Girls: Benjamin Logan 79, Columbus Grove 53, Kenton 42
Quint-Meet at New Bremen
Boys: Minster 55, Marion Local 48, Fort Loramie 38, New Bremen 23, St Marys 22
Girls: Fort Loramie 74, Minster 45, Marion Local 35, St Marys 32, New Bremen 21
Bath Ehresman Memorial Invitational
Boys (11 teams): 1. Ottawa-Glandorf 143, 2. Shawnee 115, 4. Bath 69, 5. Wapakoneta 59, 6. Elida 54.5, 7. Van Wert 53, 9. St. Marys 25, 10. Kenton 16
Girls (11 teams): 1. Ottawa-Glandorf 142.5, 2. Bath 108.5, 4. Van Wert 60.5, 5. Kenton 60, 6. St. Marys 53.5, 8. Shawnee 40.5, 9. Wapakoneta 39, 10. Elida 31.5
Celina Relays
Boys (7 teams): 1. Celina 109
Girls (7 teams): 1. Celina 97
Complete Results
Duff Madaras Bobcat Invitational at Bowling Green
Boys (8 teams): 5. Defiance 77
Results
Girls (8 teams): 5. Defiance 75.5
Results
Celina Invitational
Boys (8 teams): 1. Ottawa-Glandorf 173, 2. Celina 137.5, 3. Defiance 106, 6. Kenton 59, 7. Elida 45
Girls (8 teams): 1. Ottawa-Glandorf 179, 2. Celina 141, 3. Defiance 89, 5. Kenton 59, 6. Elida 54
Complete Results
Dual Meet at Spencerville
Boys: Celina 47, Spencerville 26
Girls: Celina 56 Spencerville 17
Complete Results