12/11 Boys Basketball Scores
Defiance 56 Bryan 29
Elida 52 Coldwater 49
Riverdale 51 Kenton 45
Ottawa-Glandorf 67 Lima Central Catholic 48
Shawnee at Upper Scioto Valley (ppd)
Van Wert 37 Kalida 32
Defiance 56 Bryan 29
Elida 52 Coldwater 49
Riverdale 51 Kenton 45
Ottawa-Glandorf 67 Lima Central Catholic 48
Shawnee at Upper Scioto Valley (ppd)
Van Wert 37 Kalida 32
Riverdale at Kenton (ppd)
Van Wert 35 Coldwater 30
Marion Local 59 Wapakoneta 56
Shawnee 74 Bath 51
Van Wert 55 Celina 39
Defiance 48 St. Marys 35
Kenton 60 Elida 52
Ottawa-Glandorf 54 Wapakoneta 40
Boys
Defiance 3001 Perrysburg 2994
Girls
Defiance 1993 Perrysburg 1983
Wauseon 54 Defiance 6
Shawnee 42 Bath 38
Van Wert 49 Celina 32
St. Marys 65 Defiance 30
Elida 46 Kenton 29
Ottawa-Glandorf 57 Wapakoneta 35
Boys
Bath defeated Ottawa-Glandorf
Defiance 2781 St. Marys 2696
Elida 2629 Kenton 2359
Girls
Bath defeated Ottawa-Glandorf
St. Marys 2415 Defiance 1848
Shawnee 54 Bath 30
Celina 66 Van Wert 15
St. Marys 39 Defiance 18
Elida 55 Kenton 16
Wapakoneta defeated Ottawa-Glandorf (forfeit)
Bath 57 Lima Central Catholic 53
Celina 43 Delphos Jefferson 37
Kenton 52 Benjamin Logan 40
Elida 60 Lincolnview 58
Ottawa-Glandorf 42 Kalida 21
St. Marys 49 Delphos St. John’s 19
Spencerville 42 Van Wert 41
Defiance Physical Therapy Classic – Consolation
Ayersville 58 Defiance 32
Boys
Celina 2406 Van Wert 2129
Non-League:
Elida 2917 Minster 2752
Girls
Celina 2285 Van Wert 2186
Non-League:
Elida 2355 Minster 2273
Bath 43 Paulding 32
Defiance Physical Therapy Classic
Tinora 61 Defiance 51
Boys
Defiance 2858 Van Wert 2533
Girls
Van Wert 2414 Defiance 2034
Ottoville 57 Bath 43
Rossford 66 Defiance 50
Delphos St. John’s 49 Elida 36
Shawnee 53 St. Henry 23
St. Marys 58 New Bremen 57
Lima Central Catholic 37 Van Wert 36
St. Henry 35 Celina 29
Kalida 31 Elida 20
Ottawa-Glandorf 76 Fairview 46
St. Marys 40 New Knoxville 37
Marysville 31 Wapakoneta 28
Boys
Bath 2371 Kenton 2348
Non-League:
Shawnee 2469 Lima Central Catholic 1812
Girls
Non-League:
Shawnee 2211 Lima Central Catholic 1734
Andy Bates Invitational (18 teams)
4. Defiance 102.5
New Bremen 52 Celina 30
Defiance 60 Paulding 48
Spencerville 52 Elida 41
Ottawa-Glandorf at Bluffton (ppd)
Shawnee 66 Crestview 58
St. Marys 56 St. Henry 22
Van Wert 48 Parkway 43
Wapakoneta 47 Minster 24
Bath 46 Van Wert 35
St. Marys 70 Celina 29
Wapakoneta 51 Defiance 24
Shawnee 67 Elida 29
Ottawa-Glandorf 78 Kenton 51
Boys
Wapakoneta 2857 Defiance 2843
Elida 2707 Ottawa-Glandorf 2362
Non-League:
Versailles 2409 Celina 2391
Girls
Wapakoneta 2389 Defiance 1684
Elida 2157 Ottawa-Glandorf 1790
Non-League:
Celina 1927 Versailles 1919