9/24 Girls Golf Scores
Wayne Trace Invitational at Pleasant Valley GC (6 teams)
2. Defiance 187, 5. Celina 209
Dual-Match at Mercer County Elks GC
Coldwater 192, Shawnee 214
Wayne Trace Invitational at Pleasant Valley GC (6 teams)
2. Defiance 187, 5. Celina 209
Dual-Match at Mercer County Elks GC
Coldwater 192, Shawnee 214
Bath 2 Defiance 0
Celina 2 Ottawa-Glandorf 1
Elida 1 Wapakoneta 1
St. Marys 2 Kenton 1
Shawnee at Van Wert (ppd)
Celina 7 Columbus Grove 1
Wapakoneta 0 Bellefontaine 0
Defiance 3 Bath 0
Ottawa-Glandorf 3 Celina 0
Elida 3 Wapakoneta 1
St. Marys 3 Kenton 0
Shawnee 3 Van Wert 0
Elida 5 Lima Senior 0
Kenton Tri-Meet
Boys
Galion 27, Kenton 44, Elgin 59
Complete Results
Girls
Galion 23, Kenton 43, Elgin 66
Complete Results
Dual-Match at Oaks GC
Lima Central Catholic 160, Shawnee 171
Dual-Match at Cherokee Hills GC
Indian Lake, Wapakoneta (ppd)
Dual-Match at Hickory Sticks GC
Celina 191, Crestview 196
Tri-Match at Eagle Rock GC
Defiance 163, Bryan 168, Wauseon 178
Dual-Match
Kenton 236, Elgin 239
Dual-Match at Liberty Hills GC
Bellefontaine, Wapakoneta
Bath 7 Defiance 1
Celina 0 Ottawa-Glandorf 0
Elida 2 Wapakoneta 2
St. Marys 2 Kenton 0
Shawnee 11 Van Wert 0
Defiance at Ottawa Hills
Archbold at Ottawa-Glandorf
Van Wert 3 Bluffton 2
Wapakoneta 5 Lehman Catholic 0
Kenton at Lima Senior
Shawnee 3 Delphos Jefferson 0
Wapakoneta 3 Kalida 1
WBL Dual at Wapakoneta CC
Wapakoneta 186, Bath 195
Non-League:
Tri-Match at Tamarac GC
Elida, Van Wert, Lima Central Catholic
Dual-Match at Moose Landing CC
Shawnee 161, Kalida 171
Dual-Match at Pike Run GC
Liberty-Benton 158, Ottawa-Glandorf 163
Dual-Match at Northmoor GC
St. Henry, St. Marys
Dual-Match at Portland GC
Celina, Fort Recovery
Quad-Match at Eagle Rock GC
Defiance, Fairview, Hicksville, Tinora
Dual-Match at Mercer County Elks GC
Wapakoneta 192, Coldwater 199
Tri-Match at Delphos CC
Delphos Jefferson 205, St. Marys 245, Bluffton 246
Celina 4 Bath 0
Elida 4 Defiance 1
Kenton 2 Wapakoneta 0
Van Wert at Ottawa-Glandorf (ppd)
Shawnee 2 St. Marys 1
Wapakoneta 5 Elida 0
Non-League:
Bath 4 Lehman Catholic 1
Defiance at Springfield
Bryan 5 Ottawa-Glandorf 0
Bluffton 3 St. Marys 2
Van Wert 5 Ayersville 0
Minster 3 Elida 2
Ottawa-Glandorf 3 Bowling Green 1
Botkins at St. Marys
Wayne Trace 3 Van Wert 2
Ottawa-Glandorf Blue/Gold Invitational
Boys Blue Division (9 teams)
1. Van Wert 36, 2. Ottawa-Glandorf 54, 3. St. Marys 97, 6. Kenton 141, 7. Elida 153, 9. Bath 230
Team Results | Overall Results
Girls Division (13 teams)
1. Van Wert 79, 3. Kenton 134, 6. St. Marys 166, 10. Ottawa-Glandorf 227, 11. Bath 261, Elida NTS
Team Results | Overall Results
Bryan Golden Bear Invitational at Riverside Greens GC (8 teams)
Defiance
Jordan Moeller Invitational at Mercer County Elks (16 teams)
1. Shawnee 347, 2. St. Marys 352, 11. Wapakoneta 393, 12. Celina 403, 13. Van Wert 411
Allen East Invitational at Sycamore Springs GC (8 teams)
Bath
Bath 1 Liberty-Benton 0
Ottoville 1 Celina 0
Archbold 2 Defiance 0
Shawnee 5 Maumee 0